O mnie

Bruno Fidrych od piętnastu lat zawodowo fotografuje wydarzenia, ludzi oraz wszystko co nas otacza.
Zaczynał od robienia zdjęć dla firm fonograficznych by potem kilkanaście lat pracować jako fotoreporter dla największych w kraju wydawnictw prasowych.
Pierwsze dwa lata pracy w Życiu Warszawy były doskonałą szkołą radzenia sobie z trudami i stresem życia zawodowego fotoreportera. Następne siedem lat spędzonych na etacie w Gazecie Wyborczej dały możliwość intensywnego rozwijania i treningu umiejętności pod okiem najlepszych fotografów, fotoedytorów i dziennikarzy. Jako fotoreporter Gazety wyborczej pracował w wielu miejscach świata m.in. Iraku, Kurdystanie, gdzie miał okazję pracować nad reportażami ukazującymi m.in. życie miejscowej ludności i działalność polskich żołnierzy. Wyjątkowość pracy fotografa w Gazecie Wyborczej polegała na tym, że oprócz typowo reporterskich zdjęć prasowych mógł jednocześnie fotografować dla całej gamy specjalistycznych tygodników i miesięczników wydawanych przez wydawnictwo Agora.
Dzięki temu oprócz reportażu zgłębił także tajniki wielu rodzajów fotografii studyjnej, takich jak fotografia portretowa, kulinarna, wnętrzarska czy architektury. Od tamtego czasu jego zdjęcia zaczęły ukazywać się m.in. w takich tytułach, jak Duży Format, Wysokie Obcasy, Kuchnia, Poradnik Domowy, Przyjaciółka, Męska Rzecz, Cztery Kąty, Wnętrza, Mieszkaj, Twój Dom, Dobra Kuchnia, Auto Plus czy Świat Motocykli.
Po odejściu z Gazety pracował jako fotograf niezależny dla wielu firm, wydawnictw i agencji by po roku wziąć udział w tworzeniu nowopowstającego dziennika Polska The Times. Przygodę z Polska The Times zakończył w 2008 roku by od tamtej pory zająć się wyłącznie pracą na własny rachunek. Od 2010 jest współwłaścicielem studia fotograficznego PLASTERSTUDIO o powierzchni ponad 250 m2.